Axel Einar Hjorth "Typenko" NK 1932

287895

BORD, Axel Einar Hjorth, "Typenko", Nordiska Kompaniet 1932, skivan i jakaranda, ben i svärtad björk, skyltmärkt NK R 36752 - C 12335, höjd 65, 89x50 cm

Slitage, skivan med krackelering

Rum 7

Axel Einar Hjorth

Budhistorik (21 bud)
1648354
3 800
1648357
3 800
1648354
3 600
1648353
3 400
1648350
3 200

Slutpris SEK:
3 800
371 EUR, 434 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.