Lennart Olausson

287893

OLAUSSON, Lennart (född 1944): (5) Figur- och djurkomposition, signerade och daterade, provtryck, etsningar, 24x28, 20x17,5, 27x25, 34x30, 35x28 cm

Med dedikation, fläckar

Rum 1

Lennart Olausson

Budhistorik

2015-01-20 kl 21:06
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.