Palett med färgrester 1800-tal

287886

PALETTE, 1800-talets slut, med färgrester, längd 52 cm

Diverse

Rum 3

Budhistorik (19 bud)
1648323
1648457
1648323
1 700
1648454
1 600
1648323

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.