Peter Weiss akvarell

287882

WEISS, Peter (1916-1982): Kvinna med kanna, signerad och daterad -57, akvarell, 41x28 cm

Dedikation, enligt uppgift ur Tusen och en natt

Rum 17

Peter Weiss akvarell

Budhistorik (7 bud)
1648328
1648324
1 600
1648148
600
1644177
550
1641305

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.