Universal Geneve Uni-Compax i 18 k guld

287880

HERRARMBANDSUR, 18 k guld, Universal, Geneve, Uni-Compax, korridormatta, 18 k guld, Stockholm 1965, silverfärgad urtavla, mekaniskt urverk (manuell), pleixglas, blånerade visare, kronograf, breguetspiral, verk nr: 191627, boett nr: 1074502, 12445, diameter 34 mm, totalvikt ca 70 g

Glas med repor, ej funktionstestad, urtavla samt visare med slitage och skador, Saknar ett bandstift

Ändringar/tillägg
Saknar ett bandstift

Klockor/Ur, Herrklockor, Guld/Smycken

Budhistorik (17 bud)
1658432
16 000
1658371
15 500
1657707
15 000
1658369
15 000
1657707
14 500

Slutpris SEK:
16 000
1 611 EUR, 1 830 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.