Einar Forseth

287878

FORSETH, Einar (1892-1982): Målarinnan, signerad och daterad Einar Forseth 1924, akvarell, 30x24,5 cm; oramad,
Säljes till förmån för "Irma och Einar Forseths Kulturfond 1972"

Monter 30

Einar Forseth

Budhistorik (24 bud)
1649112
1648983
1649099
1 900
1648983
1 800
1648980
1 700

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.