Göthe Nyman-Egbert teckning/blandteknik

287877

NYMAN-EGBERT, Göthe (1879-1957): "Elegant publik"- teaterbalkong, Paris,1920-tal, monogramsignerad NE, teckning/blandteknik, ca 32x33 cm; oramad

Konst, Teckningar

Visas på begäran

Budhistorik

2015-01-19 kl 21:12
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.