Göthe Nyman-Egbert blandteknik

287875

NYMAN-EGBERT, Göthe (1879-1957): Kortspelare, monogramsignerad och daterad NE 28, blandteknik, 33x37 cm; oramad

Konst, Teckningar

Visas på begäran

Budhistorik (12 bud)
1647813
850
1647347
1641094
750
1647345
750
1641094
700

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.