Göthe NYMAN-EGBERT

287873

NYMAN-EGBERT, Göthe (1879-1957): Prostituerade, Paris, monogramsignerad NE, blandteknik, 30x33 cm; oramad

Skador i marginalen

Konst, Teckningar

Visas på begäran

Göthe NYMAN-EGBERT

Budhistorik (4 bud)

1640480
550
1648731
500
1640480
1640276

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.