Göthe NYMAN-EGBERT

287871

NYMAN-EGBERT, Göthe (1879-1957): Vid badhytten, 1920-tal, monogramsignerad NE, blandteknik, 30x36,5 cm; oramad

Konst, Teckningar

Visas på begäran

Göthe NYMAN-EGBERT

Budhistorik (2 bud)

1649530
1640387

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.