Göthe NYMAN-EGBERT

287870

NYMAN-EGBERT, Göthe (1879-1957): På balkongen, Paris, 1920-tal, monogramsignerad NE, blandteknik, 35x30 cm; oramad

Konst, Teckningar

Visas på begäran

Göthe NYMAN-EGBERT

Budhistorik (8 bud)
1640274
650
1639918
600
1639917
550
1639916
500
1639915
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.