Göthe NYMAN-EGBERT

287869

NYMAN-EGBERT, Göthe (1879-1957): Katten, 1920-tal, monogramsignerad NE, teckning/blandteknik, 33x37 cm; oramad

Konst, Teckningar

Visas på begäran

Göthe NYMAN-EGBERT

Budhistorik (1 bud)

1640275
2015-01-12 14:37:18

2015-01-20 kl 13:40
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.