Göthe Nyman-Egbert blandteknik

287868

NYMAN-EGBERT, Göthe (1879-1957): Plagen, 1920-tal, osignerad, blandteknik, 39x42 cm; oramad

Konst, Teckningar

Visas på begäran

Budhistorik (2 bud)

1640416
1638262

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.