Göthe Nyman-Egbert teckning/blandteknik

287867

NYMAN-EGBERT, Göthe (1879-1957): Tristess, 1920-tal, osignerad, teckning/blandteknik, 33,5x34,5 cm; oramad

Konst, Teckningar

Visas på begäran

Budhistorik (1 bud)

1640418
2015-01-12 16:31:41

2015-01-19 kl 10:24
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.