Göthe Nyman-Egbert teckning

287866

NYMAN-EGBERT, Göthe (1879-1957): Rädsla, 1920-tal, monogramsignerad NE, teckning/blandteknik, 31x33 cm; oramad

Konst, Teckningar

Visas på begäran

Göthe Nyman-Egbert teckning

Budhistorik (1 bud)

1640420
2015-01-12 16:31:55

2015-01-19 kl 11:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.