Göthe Nyman-Egbert blandteknik

287865

NYMAN-EGBERT, Göthe (1879-1957): "Karusell, Paris", 1920-tal, monogramsignerad NE, teckning/blandteknik, 32x33 cm; oramad

Konst, Teckningar

Visas på begäran

Budhistorik (3 bud)

1648258
1648256
1648044

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.