Einar Forseth

287863

FORSETH, Einar (1892-1982): Julgranen, signerad och daterad Forseth 14, blyertsteckning, 33x25 cm; oramad
"Säljes till förmån för "Irma och Einar Forseths Kulturfond 1972"

Skador

Konst, Teckningar

Rum 1

Einar Forseth

Budhistorik (1 bud)

1642805
2015-01-14 21:56:51

2015-01-20 kl 14:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.