Salongsbord england

287857

SALONGSBORD, 1900-tal, England, mahogny, sk. piecrust, diameter 110, höjd 64 cm

Smärre ytslitage och fläckar

Rum 11

Salongsbord england

Budhistorik (1 bud)

1646759
2015-01-18 13:36:00

2015-01-19 kl 12:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.