Eric H Olson Optochromi

287851

OLSON, Eric H (1909-1996): Optochromi, signerad och daterad Eric H. Olson Optochromi DB -78, två glas med polariserande och dubbelbrytande filter, bottenplatta i svart plexi, höjd 32 cm

Konst, Skulpturer

Monter 32

Eric H Olson Optochromi

Budhistorik (15 bud)
1648195
12 000
1648196
11 500
1648195
11 000
1647323
10 500
1648192
10 000

Slutpris SEK:
12 000
1 172 EUR, 1 372 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.