Eva Bagge oljemålning

287850

BAGGE, Eva (1871-1964): "Siesta", signerad Eva Bagge, olja på duk, 37x41 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Eva Bagge oljemålning

Budhistorik (13 bud)
1647950
5 200
1640213
5 000
1647949
4 800
1640213
4 600
1647948
4 400

Slutpris SEK:
5 200
508 EUR, 594 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.