Charles Sjöholm

287847

SJÖHOLM, Charles (född 1933): Begravningsfölje, signerad C. Sjöholm, olja på pannå, 20x28 cm

Monter 25

Charles Sjöholm

Budhistorik (12 bud)
1646876
1646874
1 400
1646874
1646852
1646852

Slutpris SEK:
136 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.