Johan Clem Clarke offsetlitografi

287846

CLEM CLARKE, John(född 1937): "Baccanal", signerad, ur mappen Radical realism 1970, 199/200, offsetlitografi, 52x63 cm

Fack 9

Budhistorik (1 bud)

1637882
2015-01-10 01:43:48

2015-01-19 kl 17:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.