Johannes Ravn oljemålning

287844

RAVN, Johannes (1922-1991): Rödbenor i Härjedalen, signerad och daterad J. Ravn 63, olja på duk, 66x81 cm

Rum 4

Johannes Ravn oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1645492
500
1645128
450
1645058
1644002
1638832

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.