Einar Forseth

287843

FORSETH, Einar (1892-1982): "Robinson Crusoe", signerad och daterad 1935, blandteknik, 72x50 cm
"Säljes till förmån för "Irma och Einar Forseths Kulturfond 1972"

Skador

Rum 6

Einar Forseth

Budhistorik (2 bud)

1648730
1644075

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.