Spegel 1800-talets andra hälft

287842

SPEGEL, 1800-talets andra hälft, fanérad i maghogny, förgylld dekor, ca 131x75 cm

Listdelar saknas, dekordel med skador, foliering med smärre skador

Diverse, Speglar

Rum 9

Budhistorik (11 bud)
1648063
850
1648019
1648061
750
1648019
700
1647425
650

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.