Anders Zorn etsning

287841

ZORN, Anders (1860-1920): Prince Paul Troubetzkoy II, signerad Zorn, etsning, 1909, ca 24,6x17,8 cm
LITTERATUR: Asplund 219, Hjert & Hjert 140, ZG 219, 1:a och slutgiltiga état, sällsynt

Monter 25

Anders Zorn etsning
Budhistorik (31 bud)
1648446
7 600
1648445
7 400
1648443
7 200
1648441
7 000
1648440
6 800

Slutpris SEK:
7 600
765 EUR, 869 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.