Mosse Stoopendaal oljemålning

287839

STOOPENDAHL, Mosse (1901-1948): Älg i skymningslandskap, signerad Mosse Stoopendahl, olja på duk, 60x90 cm

Färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 8

Mosse Stoopendaal oljemålning

Budhistorik (23 bud)
1647902
7 000
1647903
6 800
1647902
6 600
1647901
6 400
1647899
6 200

Slutpris SEK:
7 000
684 EUR, 800 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.