Karl Axel Pehrson blandteknik / collage

287837

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): "Vildmarksminnen", signerad och daterad K. A. Pehrson -03 med dedikation, blandteknik/collage över litografisk botten, 83x64 cm

Rum 11

Budhistorik (5 bud)
1648253
700
1643669
650
1642783
600
1642217
550
1641907

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.