Lindorm Liljefors oljemålning

287835

LILJEFORS, Lindorm (1909-1985): Landskap med älg och jämthund, signerad och daterad Lindorm -63, olja på duk, 53x64 cm

Dukskador

Rum 12

Lindorm Liljefors oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1647888
1640999
2 800
1638290
2 600
1638289
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.