Einar Forseth

287831

FORSETH, Einar (1892-1982): Studie till S:t Nikolai kyrka, Halmstad, signerad och daterad Einar Forseth Fragment 1970, blandteknik på kartong, 111x55 cm;
Säljes till förmån för "Irma och Einar Forseths Kulturfond 1972"

Skev, ytskador

Fack 15

Einar Forseth

Budhistorik (1 bud)

1648699
2015-01-19 23:10:11

2015-01-20 kl 16:16
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.