Per-Inge Isheden oljemålning

287830

ISHEDEN, Per-Inge (född 1937): Stationsbild med lok, signerad Isheden, olja på duk, ca 56x65 cm

Rum 6

Per-Inge Isheden oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1646921
2015-01-18 17:11:34

2015-01-19 kl 14:48
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.