Anna Rosenbäck acryl

287829

ROSENBÄCK, Anna (född 1969): "Kate-Party girl", signerad och daterad Anna Rosenbäck -14, acryl på duk, 100x100 cm

Rum 17

Anna Rosenbäck acryl

Budhistorik (12 bud)
1648049
1 900
1648089
1 900
1648049
1 800
1648087
1 700
1648049
1 600

Slutpris SEK:
1 900
186 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.