Anna Rosenbäck oljemålning med aluminium

287828

ROSENBÄCK, Anna (född 1969): "Hi body", signerad och daterad Anna Rosenbäck 2013, olja på duk samt aluminium, 80x80 cm

Rum 17

Budhistorik (3 bud)

1648172
1647559
1638941

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.