Einar Forseth

287827

FORSETH, Einar (1892-1982): Skiss: "Uppståndelsen", signerad E Fo, 1940-tal, olja på pannå, 80x64 cm;
Säljes till förmån för "Irma och Einar Forseths Kulturfond 1972"

Ytslitage

Fack 12

Einar Forseth

Budhistorik (1 bud)

1639848
2015-01-11 22:31:22

2015-01-20 kl 20:48
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.