Anna Rosenbäck oljemålning

287826

ROSENBÄCK, Anna (född 1969): "Marilyn Monroe", signerad a tergo 2008, monogramsignerad, olja på duk, 46x56 cm

Rum 17

Anna Rosenbäck oljemålning

Budhistorik (12 bud)
1648547
1648539
1648538
950
1648459
900
1648234
850

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.