Anna Rosenbäck oljemålning

287825

ROSENBÄCK, Anna (född 1969): "John Lennon", signerad a tergo 2008, monogramsignerad, olja på duk, 41x33 cm

Rum 17

Anna Rosenbäck oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1647818
1640680
1647817
1640680
550
1644015
500

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.