Oljemålning England 1800-tal

287823

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 1800-tal): Flicka med korg med druvor, 80x69 cm

Krackelerad

Konst, Äldre måleri

Rum 8

Oljemålning England 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

1640746
1638622

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.