Matta GBJ

287822

MATTA, rölakan, monogramsignerad GBJ, ca 243x170 cm

Fransar med slitage

Mattor/Textilier

Rum 3

Matta GBJ

Budhistorik (19 bud)
1649568
6 200
1649231
6 000
1649231
5 800
1649208
5 600
1649208
5 200

Slutpris SEK:
6 200
606 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.