Einar Jolin litografi

287817

JOLIN, Einar (1890-1976): Stilleben, signerad Jolin, H.C. 17/40, färglitografi, 45x55

Fack 9

Einar Jolin litografi
Budhistorik (6 bud)
1647211
1647209
900
1645415
850
1641753
650
1639719
550

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.