Mona Huss-Walin litografi

287816

HUSS-WALIN, Mona, (f.1944), "Luftutkik", singerad och daterad 1987, färglitografi, 222/450, 49x55 cm

Fack 12

Mona Huss-Walin litografi
Budhistorik (10 bud)
1646644
1 800
1638886
1 700
1646642
1 700
1638886
1 600
1646640

Slutpris SEK:
1 800
176 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.