Nils G Stenqvist blandteknik

287814

STENQVIST, Nils Gunnar (1934-2005): Mörker, monogrmasignerad och daterad NGS -83, blandteknik ca 67x53 cm

Fack 3

Nils G Stenqvist blandteknik
Budhistorik (6 bud)
1637650
550
1646888
500
1637650
450
1646886
1637650

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.