Peter Dahl litografi

287813

DAHL, Peter (född 1934): Figurscen, signerad Peter Dahl, 9/290, färglitografi, 40x57 cm

Fack 9

Peter Dahl litografi
Budhistorik (8 bud)
1647002
1641600
1640346
1638968
500
1638967
450

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.