John Ivar Berg akvarell

287812

BERG, John Ivar (1916-2003): Dansen samt Ansikte, monogramsignerad JIB, akvarell, ca 57x76 resp 38x55 cm

Smärre veck, skador

Rum 1

John Ivar Berg akvarell

Budhistorik

2015-01-18 kl 16:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.