Ole Andreas Forseth

287808

FORSETH Ole Andreas (18/1900-tal): Oscar II, signerad och daterad OA Forseth 0?, olja på pannå, 48x37 cm;
Säljes till förmån för "Irma och Einar Forseths Kulturfond 1972"

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Ole Andreas Forseth

Budhistorik (17 bud)
1649149
1 300
1647343
1649147
1647343
1646101

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.