Nadezda Streltsova oljemålning

287806

STRELTSOVA, Nadezda (Ukraina/Ryssland född 1973): Stilleben med syréner och äpplen, signerad och daterad Streltsova 2014, olja på duk, 70x80 cm

Utan ram

Rum 3

Budhistorik (19 bud)
1647329
7 600
1646922
7 400
1646225
7 200
1646090
7 000
1646224
7 000

Slutpris SEK:
7 600
765 EUR, 869 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.