Ikon 1800-tal

287789

IKON, 1800-talets första hälft, motiv av bibliska figurscener, ca 35x31 cm

Skador

Konst, Äldre måleri, Diverse

Rum 2

Ikon 1800-tal

Budhistorik (22 bud)
1646901
5 000
1646900
4 800
1646898
4 600
1646897
4 400
1646896
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.