Ikon 1800-tal

287787

IKON, 1800-talets första hälft, motiv av bibliska figurscener, ca 40x31 cm

Renoverad

Konst, Äldre måleri, Diverse

Rum 5

Ikon 1800-tal

Budhistorik (36 bud)
1647302
6 600
1647320
6 400
1647302
6 200
1647315
6 000
1647302
5 800

Slutpris SEK:
6 600
645 EUR, 754 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.