Empire spegel

287775

SPEGEL, empire, pastellagedekor, förgylld, egyptiserande dekorelement, palmetter, 128,5x65 cm

Slitage samt lagningar

Speglar

Rum 11

Empire spegel

Budhistorik (20 bud)
1647286
4 200
1646845
1646845
3 800
1641826
3 600
1646844
3 400

Slutpris SEK:
4 200
410 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.