Ulrica Hydman Vallien färglitografier

287771

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): (2) Figurkompositioner, signerade Ulrica HV, färglitografier, bladstorlek 60x43 cm vardera; oramade

Rum 1

Budhistorik (16 bud)
1646773
1 600
1646702
1646679
1 400
1646699
1 300
1646679

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.