Madeleine Pyk färglitografi

287767

PYK, Madeleine (född 1934): Interiör med figur, staffli och katt, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x49 cm; oramad

Rum 1

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (6 bud)
1647325
550
1646992
500
1646953
450
1646855
1645919

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.