Madeleine Pyk färglitografi

287767

PYK, Madeleine (född 1934): Interiör med figur, staffli och katt, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x49 cm; oramad

Rum 1

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (6 bud)
1647325
550
1646992
500
1646953
450
1646855
1645919

Slutpris SEK:
550
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer